O mně

Jsem výživový a zdravotní kouč

Zdravím a životním stylem se zabývám již více než 10 let

Dlouhodobě spolupracuji s odbornými lékaři a stále hledám další cesty, jak život co nejvíce zpříjemnit dobrým zdravím. Prohlubuji si neustále své znalosti o nové poznatky z oblasti výživy a medicíny. Zajímám se mimo jiné i o imunologii a chronické nemoci. Jsem držitelem certifikátů ATAC.

Zdravím a životním stylem se zabývám již více než 10 let

Každého člověka beru jako individualitu

Každý máme jiný životní styl, zdravotní predispozice, potřeby, žijeme v jiném prostředí a máme rádi jiné věci. Proto je nutné se dívat na každého člověka jako na individuální bytost, které je třeba vše přizpůsobit na míru. Snažím se najít řešení, aby jste se cítili lépe. Léky většinou již řeší důsledek problému a já hledám cesty, jak zdraví zlepšit. Bohužel žijeme v době, kdy potraviny nejsou kvalitní, doba je uspěchaná a plná stresu. Základy výživy je vhodné pochopit. Vaše tělo ocení, když budete vědět co mu prospívá a co ne.

Každého člověka beru jako individualitu

Dělím se s vámi o mé zkušennosti a poznatky

Snažím se jít klientům příkladem. Každému klientovi věnuji tolik pozornosti, kolik je potřeba. Prosazuji názor, nenechat vás jednoduše odejít jen s novým jídelníčkem, ale dívat se na vaše tělo komplexně a pomoci mu. V oblasti stravování vás naučím, jak se v jídle orientovat, jak přemýšlet u výběru surovin, co, kdy a proč jíst. Jak postupně zaměňovat suroviny při přípravě pokrmů, aby bylo jídlo nutričně vyvážené a zejména chutnalo. Zejména pak pomoci řešit vaše zdravotní potíže, to mne zajímá nejvíce, protože ty mají přímý vliv na vaše zdraví. Budete se cítit lépe.

Neprodávám žádné výrobky, což je nyní velmi běžné. Mnoho firem Vám bude chtít prodat různé podpůrné prostředky. Většinou stojí mnoho peněz a v zásadě jde o velmi levné vstupní suroviny zabelené do předraženého obalu. Těží z toho, že za hubnutí člověk zaplatí cokoliv a proto se těmto firmám daří. Většinou klienti začínají u těchto firem a pak se dostanou k nám, kde se konečně naučí to co potřebují a pochopí co mají pro své tělo udělat. K prodeji doplňků (novodobí výživoví specialisté) se nyní přijímají lidé bez zkušenností a ti Vám radí jak a co jíst. To je absurdní a nebezpečné. Bohužel žádný zákon tuto skutečnosnt nereguluje.

Dělím se s vámi o mé zkušennosti a poznatky

Nevíte si rady se svým zdravím?

Individuálním přístupem vás nasměruji ke zdravějšímu životnímu stylu.
Zlepší se vaše zdraví. Objednejte se na vstupní konzultaci.
Udělám maximum proto, abych vám pomohla.

Vstupní konzultace